KONST / Litografier / Färglitografi 17087267
nr 1708 7267
Färglitografi
Olle Kåks (1941-2003), Sverige. Signerad, numrerad 17/34, daterad -81. Färglitografi. Bladets mått: 95x63 cm, yttermått inklusive ram: 100x68
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:39:36
2/6 21:59:16
300 kr
8/6 22:46:09